Oferta Organizacji Imprez Karaoke i DJ

 Chcesz zorganizować imprezę karaoke?

Karaoke uatrakcyjni każde przyjęcie. W naszym repertuarze posiadamy kilka tysięcy podkładów muzycznych z tekstem który wyświetlany jest na monitorze lub projektorze z dużym rozkładanym ekranem. Bezprzewodowe mikrofony pozwolą śpiewać z każdego miejsca sali. Mikser z kamerą pogłosową doda każdemu odrobiny talentu, a kompresor dopilnuje żeby śpiew nie był zbyt głośny.

Proponujemy kilka sprawdzonych rozwiązań:

KARAOKE PARTY – KARAOKE i DJ

Jest to impreza karaoke połączona z muzyką taneczną w stylu lat ’70, ’80 i ’90, od ROCK’n’ROLL’a przez TWIST’y, aż po najnowsze hity znane z radia i TV.  W imprezie uczestniczy DJ który pomaga animować, oraz bawić gości. Muzyką połączy na parkiecie wszystkie pokolenia. W trakcie imprezy utwory śpiewane przez uczestników przeplatane są muzyką taneczną, co pozwala zachować DYNAMICZNY przebieg imprezy. Dodatkowo prowadzimy interaktywne konkursy i quizy. Klimat evergreen’ów  oddajemy grając z czarnych 12” płyt winylowych, oraz CD.

KARAOKE LIVE!

Nagramy Twoje zmagania z mikrofonem. Podczas imprez Karaoke Live nagrywamy wokalne występy uczestników w postaci plików audio, którymi później mogą pochwalić się wśród znajomych, w pracy i Facebook’u.

KARAOKE TV

 Każdy z uczestników imprezy może zobaczyć siebie na żywo podczas występu na dużym ekranie,
a na tle swojej postaci litery do śpiewania. Jest to technika znana do tej pory tylko z dużych produkcji telewizyjnych. Po zakończonej imprezie zostaje pamiątka w postaci płyty DVD z filmem wideo.

“Gorąco zapraszamy do współpracy, razem na pewno wymyślimy ciekawy sposób na zorganizowanie imprezy”

Zajmujemy się profesjonalną organizacją i realizacją imprez muzycznych. Prowadzimy m.in. imprezy: KARAOKE, DJ, BANKIETY i EVENT’y. Podczas imprez w zależności od zapotrzebowania posługujemy się językiem polskim, angielskim, włoskim i rosyjskim. Nasze zaplecze kreatywności i elastyczności wspierane jest przez profesjonalny sprzęt. Posiadamy duże ekrany, monitory LCD, projektory, bezprzewodowe mikrofony. Podczas imprezy zapewniamy pełne zaplecze techniczne. Imprezy prowadzone są na profesjonalnym sprzęcie nagłośnieniowym, oświetleniowym i multimedialnym (SHURE, AKG, QSC, YAMAHA, RCF, SOUNDCRAFT, PIONEER). Nagłośnienie dobierane jest w zależności od kubatury sali i ilości gości, w taki sposób żeby dźwięk był słyszalny na jednakowym poziomie przez wszystkich uczestników. W swojej bazie posiadamy 15 000 profesjonalnych utworów z tekstem, przygotowanych przez zawodowych muzyków. Utwory pochodzą z legalnego źródła, ponadto posiadamy licencje na publiczne odtwarzanie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klub’ów, pub’ów jak również może być świetnym pomysłem na zorganizowanie integracyjnej imprezy firmowej. Wystawiamy faktury. Koszt imprezy zależy od ilości gości, lokalizacji, terminu i czasu trwania. Mam nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i zaowocuje korzystną dla obu stron współpracą. W przypadku kwestii nieujętych w ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

“Nasze doświadczenie zdobyte na różnorodnych imprezach jest gwarancją udanej zabawy na najwyższym poziomie”