Pub Zielona Gęś

Al. Niepodległości 177
Warszawa

tel. 22 825 20 26

Zapraszamy już dziś na niezapomniany wieczór Karaoke w Zielonej Gęsi! Każdy ma tu szansę na występ na scenie przed wspaniałą publicznością. Pub jest położony przy samej stacji metra "Pole Mokotowskie".

Imprezy Karaoke Piątek -> start 20:00

Imprezy Karaoke Sobota -> start 20:30

Pub Zielona Gęś swoimi tradycjami sięga lat 60-tych. ubiegłego wieku, kiedy to lokal o tej nazwie pojawił się po raz pierwszy na gastronomicznej mapie stolicy. Dziś nadal jest to doskonałe miejsce do rozrywki i spotkań ze znajomymi. Luźna atmosfera, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych i najlepsze w Warszawie karaoke tworzą niepowtarzalny i niezapomniany klimat. Zielona Gęś to pięć sal (w tym jedna dla osób palących) oraz przestronna i przeszklona weranda, zapewniająca kontakt z tętniącym życiem miastem. W naszym lokalu znajduje się również część restauracyjna, gdzie serwujemy pizzę neapolitańską wypiekaną z najwyższej jakości włoskich składników w tradycyjnym piecu opalanym drewnem. W sezonie na Gości czeka duży ogródek, w którym w cieniu parasoli serwujemy zawsze zimne piwo, pizzę i wyśmienite dania z grilla. Zapraszamy do Zielonej Gęsi – bezpośrednie sąsiedztwo stacji metra „Pole Mokotowskie” sprawia, że każdemu jest do nas po drodze.

GOSPODA POLSKA

ul. Św. Wincentego 92
Warszawa

tel. 733 401 403

3...2...1... KARAOKE START Zabierzcie przyjaciół, bliskich i przychodzicie do Gospody na śpiewające Piątki.

Impreza Karaoke Piątek -> start 20:00

Gospoda Polska to miejsce, które powstało w hołdzie tradycyjnej kuchni Mazowsza. W restauracji przygotowywane są potrawy według starodawnych receptur kuchni regionalnej. Wysoka jakość stosowanych produktów oraz przyrządzanie dań zgodnie ze sztuką, pozwala stworzyć ich wyjątkowy smak, który zachwyca gości odwiedzających to miejsce. Nasza Gospoda jest doskonałym miejscem na organizację różnorodnych przyjęć okolicznościowych. Przygotujemy dla Państwa wesela, urodziny, chrzciny, konsolacje, spotkania biznesowe, bankiety okolicznościowe oraz wiele innych uroczystości. Nasz Szef Kuchni zapewni wykwintne dania podane w niepowtarzalny sposób. Dodatkowo, zyskają Państwo gwarancję indywidualnego podejścia, a także profesjonalizm w organizacji imprez oraz miłą i fachową obsługę. Nietuzinkowy wystrój wnętrza i duży ogród wokół Gospody sprawiają, że restauracja na Bródnie jest idealnym miejscem na przyjęcie.

club stereo


Warszawa

CLUB STEREO to nowe miejsce imprezowej mapie Warszawy, ale czy na pewno? Znajduje się on w tym samym punkcie, w którym niegdyś funkcjonował lokal o tej samej nazwie i aspiruje do tego by stać się jeszcze bardziej kultowym miejscem niż to sprzed lat. Wysoki poziom muzyczny gwarantuje profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz najlepsza ekipa karaoke w Warszawie. W weekendy organizowane są imprezy z muzyką klubową i muzyką lat 70, 80 i 90. To świetne miejsce w którym można spędzić cudowny wieczór i noc, także w tygodniu.
www.clubstereo.pl