Oferta Organizacji Przyjęcia Weselnego DJ i Wokalistka

Prowadzimy wesele w nowoczesny sposób z tradycyjnymi elementami. Dzięki naszej elastyczności i kreatywności potrafimy w każdej chwili dopasować się do klimatu wesela.
Podczas imprezy cały czas bacznie obserwujemy co się dzieję na parkiecie. Muzyką łączymy na parkiecie wszystkie pokolenia.
Staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów, począwszy od prowadzenia przyjęcia weselnego, profesjonalnej oprawy muzycznej, po klimatyczne i nadające doskonały klimat dekoracje świetlne. Detale dotyczące imprezy weselnej są odpowiednio wcześniej uzgadniane. Wspólnie ustalamy repertuar muzyczny, rodzaje i ilość zabaw oczepinowych, dodatkowe konkursy. W przerwach między turami muzycznymi zespół zapewnia „muzykę w tle”. W zależności od upodobań gości może to być muzyka subtelna (Jazz, klasyczna, lata’80). Z przyjemnością podejmiemy się organizacji Państwa uroczystości, wsłuchując się we wszelkie sugestie i życzenia dotyczące tej wyjątkowej chwili.

 

 W Naszej Ofercie Znajdą Państwo Trzy Opcje, Składu Zespołu:

DJ WODZIREJ

Muzyką połączy na parkiecie wszystkie pokolenia. W każdej chwili może zmienić styl muzyczny według indywidualnych życzeń. Najlepiej oddajemy klimat lat ’60 ’70 i ’80 grając z czarnych 12” płyt winylowych, oraz CD. Ten wariant sprawdzi się na pewno wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca dla całego zespołu muzycznego.DJ + Wokalistka. Wychodząc na przeciw czasom i wymaganiom klientów przedstawiamy najnowszą propozycję, łączącą tradycję i nowoczesność.
W tym zestawieniu dwie reprezentujące nasz zespół osoby wzajemnie się uzupełniają. Czego nie zagra DJ, zaśpiewa Wokalista, która jest również świetnym Wodzirejem. Doskonale poprowadzi każdy konkurs i zachęci gości do zabawy. Pierwszy utwór wykonywany jest zazwyczaj na żywo, chcąc pokreślić jedną z najważniejszych części uroczystości.
 
 

DJ + DWOJE WOKALISTÓW

W składzie zespołu, występuje DJ, Wokalista będący Wodzirejem imprezy weselnej i dodatkowo Wokalistka, która jest jego doskonałym uzupełnieniem. To oferta dla tych z Państwa, którzy zdecydowanie wybierają śpiewanie na żywo, a DJ jest tylko dodatkiem.
 
 

PIERWSZY TANIEC

Najważniejszą częścią rozpoczynającą przyjęcie weselne jest pierwszy taniec. Naszą odpowiedzią jest „taniec w chmurach”. Parkiet w miejscu tańca wypełniany jest tzw. ciężkim dymem tworząc zawiesinę w postaci mgły tuż nad parkietem, całość można podświetlić dowolnym kolorem. Niezdecydowanym pomagamy w wyborze pierwszego utworu. Dysponujemy listą kilkudziesięciu piosenek, najczęściej wybieranych przez młode pary.

 

NAGŁOŚNIENIE

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym renomowanych firm: JBL, QSC, RCF, SHURE, PIONEER. Nagłośnienie dobierane jest w zależności od kubatury sali i ilości gości, w taki sposób żeby dźwięk był słyszalny na jednakowym poziomie  w każdej części sali.

 

OŚWIETLENIE

Klimat imprezy dopełnia profesjonalne oświetlenie, do tej pory spotykane tylko na estradach i w klubach.
Dzięki technologi DMX mamy nad nim całkowitą kontrolę.  
 
 

KARAOKE na weselu

Karaoke uatrakcyjni każde przyjęcie. W naszym repertuarze posiadamy kilka tysięcy podkładów muzycznych z tekstem który wyświetlany jest projektorze z dużym rozkładanym ekranem. Bezprzewodowe mikrofony pozwolą śpiewać z każdego miejsca sali. Mikser z kamerą pogłosową doda każdemu odrobiny talentu, a kompresor dopilnuje żeby śpiew nie był zbyt głośny.

 

 

“Celem zespołu jest zapewnienie gościom szampańskiej zabawy w każdym
momencie uroczystości weselnej”